Wizyta Radcy Ministra Bjørna Erika Brustady, Chargé d'Affaires a.i. Ambasady Królestwa Norwegii na Wydziale Filologicznym

Z okazji  "Dni kultury i języka Norwegii" 8 kwietnia 2024 r. Instytut Skandynawistyki i Fennistyki Wydziału Filologicznego odwiedził Radca Minister Bjørn Erik Brustada, Chargé d'Affaires a.i. Ambasady Królestwa Norwegii w Polsce.

W związku z tą szczególną wizytą zorganizowano spotkanie przedstawicieli polskich ośrodków akademickich, w których można studiować język i kulturę Norwegii. Na spotkaniu oprócz gospodarzy obecni byli przedstawiciele skandynawistyk w Krakowie (Wyższa Szkoła Europejska im. J. Tischnera), Poznaniu (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza ) oraz Warszawie (Uniwersytet SWPS).

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: czwartek, 18. Kwiecień 2024 - 09:51; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Kwiecień 2024 - 11:25; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka